Kursy na wózki widłowe

Operator wózka widłowego jest zawodem, który w ostatnich latach jest poszukiwany na rynku pracy. Pracownicy mogą liczyć na coraz większe zarobki przy wykonywaniu tego typu zajęcia. W zależności od lokalizacji i wielkości firmy, wynagrodzenie może różnić się w poszczególnych regionach. Operator wózka widłowego pomaga w pracach magazynowych, rozładowuje i załadowuje transport do ciężarówek i wykonuje inne czynności na placu. Aby móc pracować na popularnym “widlaku”, osoba zainteresowana musi przejść specjalny kurs, a następnie zdać egzamin państwowy, np. w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach.

Kurs na wózek widłowy w CSZ – szkolenie na operatora wózków widłowych

Krapkowice jest to miejscowość niedaleko Opola. Znajduje się tam Centrum Szkolenia Zawodowego, które swoją działalność prowadzi od 2003 roku. Oferuje wiele kursów i szkoleń dla osób chcących zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje. Jednym z nich jest kurs na wózki widłowe Opole. To doskonała szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych. Doświadczeni instruktorzy rzetelnie przekażą swoją wiedzę uczestnikom szkolenia i w perfekcyjny sposób przygotują ich do egzaminu państwowego przed instruktorami z Urzędu Dozoru Technicznego. 

Szkolenie na wózki widłowe – kompleksowe przygotowanie szansą na lepszą pracę

Egzamin na operatora wózka widłowego składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Decydując się na ofertę Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach masz pewność, że otrzymasz kompleksową dawkę wiedzy o niezbędnych aspektach związanych z wózkiem widłowym, zagrożeniami i obsługa “widlaków”. Od doświadczonej kadry uzyskasz wiele rad i instrukcji, aby jak najlepiej przygotować się do egzaminu państwowego. Cały kurs trwa maksymalnie dwa dni, a forma przeprowadzania zajęć jest dowolna. Kursant ma do wyboru uczestnictwo w szkoleniu stacjonarnym, zdalnie lub za pomocą live streaming.

Uzyskaj specjalistyczne uprawnienia razem z CSZ w Krapkowicach

Na stronie https://www.csz.com.pl/ znajdziesz więcej szczegółowych informacji na temat szkolenia na operatorów wózków widłowych. Uzyskując specjalistyczne uprawnienia masz szansę na zdobycie lepszej płatnej pracy lub awansu w swojej obecnej firmie. Średnie wynagrodzenie pracowników na tym stanowisku to około 3500 zł miesięcznie. W zależności od rodzaju wózka widłowego, uprawnienia wydawane są na okres 5 lub 10 lat. Jednak po ich tym czasie nie jest wymagane ponowne podejście do egzaminu państwowego. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here