Słupki metalowe na parking, podjazd i nie tylko

0
1134

Potrzebujesz wyposażenia, które w efektywny sposób zabezpieczy obiekt Twojej firmy? Jesteś więc we właściwym miejscu, gdzie znajdziesz odpowiedzi na kilka, bardzo często pojawiających się pytań. Jeśli zastanawiasz się, jak wydzielić poszczególne strefy na parkingach, podjazdach, czy nawet wewnątrz firmy, sprawdź i zobacz, jak wybrać słupki metalowe, które będą gwarantować satysfakcję z otrzymanych rezultatów.

Zobacz i przekonaj się, jak wiele odpowiedzi możesz uzyskać od osób, które tworzą tę branżę od wielu. Pamiętaj, że często rozmawiamy z klientami na temat tego, które słupki metalowe najlepiej sprawdzają się w ich firmach, a jakie niekoniecznie. Dzięki temu mamy pewność, że uda nam się wybrać produkt dostosowany do wymagań każdego interesanta.

Słupki metalowe na parkingach i podjazdach

Gdy wybierasz słupki metalowe dla swojego obiektu na zewnątrz, musisz pamiętać o tym, by ich kolorach i rozmiar były dopasowane do otoczenia. Co to znaczy? Że nie powinny się zlewać, ponieważ w innym wypadku mogą one stanowić poważne zagrożenie dla osób, które nie będą świadome ich obecności. Słupki metalowe znajdujące się na zewnątrz powinny być dobrze widoczne, co z kolei przełoży się na bezpieczeństwo gości lub pracowników.

Jak zatem wybrać odpowiedni model? Najlepszym rozwiązaniem są konstrukcje pomalowane na jaskrawy żółty kolor. Przy pomocy specjalnych pasów można łatwo stworzyć zadowalający kontrast, który od razu będzie pokazywać, że w tym miejscu stoi element, który nie pozwala dalej przejechać. W ofertach dystrybutorów znajdują się także propozycje, które posiadają pasy odbijające światło, dzięki którym wystarczy skierować w tamtą stronę promień latarki lub lampy, by od razu wiedzieć, że coś się znajduje. Na pewno zwróci to uwagę kierowców i osób trzecich, które znajdą się w danym miejscu nocą.

Słupki metalowe z taśmą dla obiektów publicznych

Jesteś osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo w magazynie, na hali produkcyjnej, lotnisku lub w galerii handlowej? We wszystkich tych miejscach na pewno często jest wielu ludzi, którzy mogą nie wiedzieć lub przeoczyć pewne zagrożenia, dlatego koniecznie należy odgrodzić je i zaznaczyć, że w tym miejscu występuje niebezpieczeństwo. Słupki metalowe z rozsuwaną taśmą są najlepszym narzędziem w tym celu, ponieważ nie musisz od razu stawiać dużego ogrodzenia lub zamontować go na stałe – co daje wiele możliwości na przyszłość. Jest to również świetny sposób, by wydzielić odpowiednie strefy, np. ustalić, którędy i w jaki sposób ma iść kolejka.

Artykuł powstał we współpracy z https://magazynuj.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here