Taxon

Programy do fakturowania to narzędzia, które coraz częściej wykorzystywane są zarówno przez przedsiębiorców, którzy chcą ułatwić sobie prowadzenie biznesu, jak i profesjonalne biura rachunkowe. Szukasz elastycznego rozwiązania do Twojego biznesu? Sprawdź Taxon, czyli nowoczesny program do wystawiania faktur online, z którego korzysta wielu właścicieli firm i księgowych w całej Polsce.

Program do wystawiania faktur Taxon – innowacyjne narzędzie dla Twojej firmy

Taxon to program do wystawiania faktur, o którym w ostatnim czasie zrobiło się głośno. Fakt ten nie może nikogo dziwić – jest to odpowiedź na potrzeby klientów, dla których ręczne fakturowanie jest koniecznym, ale bardzo męczącym zajęciem. Aplikacja powstała po to, aby czas spędzany przy dokumentach był jak najkrótszy, co pozwoli skupić się przedsiębiorcom na prowadzeniu biznesu, nie martwiąc się o żmudne przygotowywanie druków każdego miesiąca. Taxon jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które zostanie docenione zwłaszcza przez tych właścicieli firm, którzy miesięcznie muszą mierzyć się z większą ilością faktur.

Aplikacja do fakturowania przez Internet – wygoda, bezpieczeństwo i mniej stresu z Taxon

Chcąc maksymalnie uprościć wystawianie faktur, twórcy narzędzia postawili na pełną przejrzystość aplikacji. Program posiada intuicyjny interfejs, który nie sprawia problemu w poruszaniu się nawet podczas pierwszego uruchomienia. Wszystkie dostępne opcje są odpowiednio pogrupowane i zebrane obok siebie, co również wpływa na wygodę obsługi.

Samo wystawianie faktur odbywa się za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy wejść w odpowiedni moduł tworzenia FV, uzupełnić dane, sprawdzić, czy wszystko się zgadza, zapisać dokument – i gotowe. Co więcej, Taxon umożliwia przesłanie faktury jako zdjęcie, plik lub skan. Wystawienie dokumentu zazwyczaj trwa zaledwie kilka minut, co wydaje się mało realne w przypadku ręcznego przygotowywania druku.

Warto wspomnieć również o tym, że Taxon chroni wszystkie dane – możesz być pewien, że żaden dokument nie wycieknie i nie trafi w niepowołane ręce. Informacje o Twojej firmie oraz kontrahentach są odpowiednio szyfrowane i zabezpieczone przez cały czas.

Taxon – kompleksowe rozwiązanie również dla biur rachunkowych

Program Taxon kierowany jest nie tylko do właścicieli firm, którzy pragną być bardziej elastyczni, ale również do profesjonalnych biur rachunkowych lub samodzielnie pracujących księgowych, którzy obsługują sporą liczbę klientów.

Program dla biur rachunkowych Taxon sprawia, że każdy księgowy ma dostęp do wszystkich faktur i innych dokumentów w jednym miejscu. Jest to wygodne rozwiązanie, które skutecznie ogranicza czas na zarządzanie dokumentacją firmową każdego klienta. 

Taxon działa w taki sposób, że gdy klient wystawia fakturę, księgowy od razu otrzymuje powiadomienie o tej akcji. Co więcej, aplikacja posiada również wbudowany moduł do sprawnej komunikacji pomiędzy przedsiębiorcą a księgowym

Taxon dostępny jest zarówno na urządzenia mobilne (Google Play i App Store), jak i na komputery (aplikacja webowa).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here