Szkolenia okresowe i wstępne BHP online

Szkolenie wstępne jest obowiązkowe dla nowo zatrudnionych pracowników. Powinno się ono odbywać podczas pierwszego dnia przystąpienia przez pracownika do pracy. Nie można dopuścić do sytuacji, gdzie bez znajomości przepisów, nie przejdzie on instruktażu stanowiskowego. Koszty szkolenia BHP pokrywa pracodawca. Dzięki nowoczesnej technologii taki kurs można zorganizować przez Internet. Przy pomocy platformy e-learningowej, na której są dostępne materiały szkoleniowe, kursanci zapoznają się z informacjami, po których przystąpią do testu końcowego. Nie zwlekaj dłużej i oszczęść pieniądze razem z EHS Consulting.

Szkolenia okresowe i wstępne BHP online – przygotowanie w formie samokształcenia kierowanego

Uczestnicy szkolenia BHP przez Internet zyskują możliwość zaliczenia kursu bez wychodzenia z domu, o dowolnej, wybranej przez siebie porze. Do wygodne z punktu widzenia pracownika i pracodawcy, który nie musi organizować wizyty specjalisty ds. BHP w przedsiębiorstwie. Z łatwością mogą przyswoić problematyki objęte programem szkolenia BHP, na przykład zasad postępowania w razie wypadków i w sytuacjach zagrożeń. Wystarczy wypełnić formularz lub wysłać e-maila z zamówieniem, dokonać płatności…i gotowe. Kursanci otrzymują dostęp do kilku tematów i krótkiego testu jednokrotnego wyboru. 

Oferta dla pracowników administracyjno-biurowych i nie tylko

Program szkolenia BHP obejmuje takie zagadnienia jak: obowiązki pracodawcy i pracownika, źródła prawa pracy, wypadek przy pracy, procedura wypadkowa czy choroby zawodowe. Szkolenie wstępne ważne 6 lub 12 miesięcy, a cała dokumentacja przechowywana jest w aktach pracowniczych. Na https://ehsconsulting.pl/bhp/szkolenie-bhp-online/ znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania. Zapoznaj się z pełną ofertą EHS Consulting i sprawdź opinie klientów, aby utwierdzić się w fakcie, że szkolenie BHP online naprawdę jest wygodne.

EHS Consulting – kompleksowa oferta szkoleń

Szkolenia BHP Warszawa organizowane są stacjonarnie przez EHS Consulting w przedsiębiorstwie klienta. Jeżeli z jakiś powodów wolisz, gdy to u Ciebie pracownicy przejdą szkolenie, specjalista ds. BHP uzgodni wygodny dla Ciebie termin na zorganizowane teoretycznych i praktycznych zajęć. Sprawdź, kto już skorzystał z naszych usług. Pomożemy wdrożyć Tobie wysokie standardy bezpiecznej pracy w Twojej firmie, ze spojrzeniem na nowoczesne technologie, które testujemy i wdrażamy w obszarach BHP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here