Producenci piwa w swojej ofercie mają dwa rodzaje skrzynek, które służą do przechowywania piwa. Najpopularniejszą jest ta wykonana z plastiku. Skrzynka na piwo z plastiku posiada wewnątrz kratę, gdzie wkłada się butelki, co zabezpiecza je przed stłuczeniem i obijaniem się jedna o drugą.

Skrzynki na piwo wykonywane są z wysokiej jakości plastiku, który odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki atmosferyczne, a także zmienną temperaturę.

Pojemniki plastikowe na piwo – świetny wybór dla producentów, gwarantujący trwałość i niezawodność

Pojemnik na butelki plastikowe utrzymuje stałą temperaturę, łatwo go przenosić np. do samochodu transportującego, gdyż posiada z boku rączki, co ułatwia przenoszenie nawet bardzo ciężkiego pojemnika.

Transport jest bezpieczny, gdyż krata na piwo posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci, np. tekturowych wypełnień, co dodatkowo amortyzuje, np. w sytuacji kolizji. Skrzynki na piwo wykonane z plastiku bardzo często posiadają nadruki producentów i dodawane są przy dużych zamówieniach w gratisie bądź w formie darmowego wypożyczenia.

Skrzynki na piwo do małych sklepów

Skrzynki na piwo plastikowe można zauważyć również na wystawach sklepowych, co zwiększa rozreklamowanie produktu, a w małych wiejskich sklepikach zabezpieczają butelki przed stłuczeniem, gdy przestrzeń sklepu jest mała.

Przedsiębiorcy prowadzący lokale gastronomiczne w których sprzedawane jest piwo butelkowe, trzymają piwo w skrzynkach na zapleczu, w chłodnym miejscu, co pozwala utrzymać najlepsze walory smakowe.

Na portalach internetowych można również zakupić używany pojemnik na butelki, gdzie można przechowywać alkohol na użytek domowy.

Pojemnik na butelki z drewna z piwem dobrym pomysłem na prezent

Drugi rodzaj skrzynek oferowanych przez producentów takich jak https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beer-crates/, to skrzynki na piwo wykonane z naturalnego drewna. Krata na piwo także jest drewniana. Są one oferowane najczęściej w edycji limitowanej wraz z piwem w ozdobnych butelkach. Skrzynki drewniane świetnie sprawdzają się jako prezent dla koneserów. Nie są natomiast wykorzystywane przez przedsiębiorców, gdyż drewno źle znosi wilgoć i zmienne temperatury, przez co może zacząć butwieć.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, właścicielem pubu, baru lub sklepu, warto wybierać skrzynki plastikowe, które mają wiele zalet, tj. trwałość, niezawodność i utrzymywanie stałej temperatury. Możesz je zarówno kupić jak i wynająć. Natomiast jeżeli chcesz komuś sprawić miłą niespodziankę czy prezent, to wybór drewnianej skrzynki z piwem jest świetnym pomysłem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here