Producent polskiej pościeli

Czym zajmuje się firma EWOX?

Jest to polska firma, która oferuje produkty głównie dla dzieci. Są one specjalnie wyselekcjonowane i  najwyższej jakości. Posiadają szeroką gamę kolorów, wzorów i tkanin. Wszystko można ze sobą łączyć wedle własnego projektu. Często towary te można zakupić od ręki, ponieważ magazyny zaopatrywane są bardzo obszernie i na bieżąco. Znaleźć tu można między innymi pościele dla dzieci, rożki niemowlęce i kocyki minky.

Pościele

Wszystkie oferowane przez firmę pościele tworzone są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzieci to tutaj główny i najważniejszy klient, więc komplety pościelowe muszą być przede wszystkim kolorowe i interesujące. Drugim klientem są rodzice, a więc produkty powinny być głownie kreatywne i praktyczne, co bardzo ułatwia codzienne czynności rodzicom.

Indywidualne zlecenia

W firmie EWOX nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że każdy z klientów-duży, czy mały może dodać coś od siebie do wybranej tkaniny. Daje to pewność, że nikt inny nie będzie posiadał identycznego kompletu. Ponadto jako jedna z nielicznych firma EWOX szyje pościel dla dzieci z powierzonego im materiału. Rozmiary można również dobierać indywidualnie.

Najwyższa jakość

Pościel bawełniana musi być szyta tylko z najwyższej jakości materiałów. Szczególnie, że są to produkty, z których od pierwszego dnia życia korzystają dzieciaczki. Dzięki bawełnie maluszek ma zapewniony najwyższy komfort wypoczynku. Pomaga to również w rozwoju i prawidłowym sposobie zasypiania.

Materiały

Wszystkie stosowane w firmie materiały są dokładnie sprawdzane przed użyciem. Główny nacisk stawia się na to by materiały nie farbowały i były jak najbardziej naturalne. Daje to pewność, że będą one bezpieczne dla dzieci.

Nie tylko stacjonarnie

Oprócz stacjonarnego sklepu znajdującego się w Toruniu, można również robić zakupy online. Stany magazynowe są szczelnie zapełnione więc oczekiwanie na produkt nie jest długie, co jest wielkim plusem zarówno dla firmy jak i dla klienta.

Garść porad powstałych przy współpracy z firmą Ewox: http://inspirujacewnetrza.pl/jaki-rozmiar-poscieli-wybrac-poradnik/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here