Shoper integracje

0
2151

Shoper to działająca od ponad 13 na rynku, najczęściej wybierana platforma E-Commerce w Polsce. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób/firm pragnących szybko otworzyć swój interes w Internecie, jak i dla poszukujących elastycznego narzędzie do budowy plarformu e-handlu. Użytkownicy Shopera cenią przede wszystkim doświadczenie, rozwój aplikacji oraz cenę i wsparcie, które oferowane jest klientom. Możemy spotkać się z następującymi integracjami z Shoperem :

Aktualizacja stanów magazynowych z Comarch Optima do sklepu Shoper

Umożliwia automatyczne aktualizowanie stanów produktów w magazynie Shoper.

Aby działała poprawnie należy wskazać, z którego magazynu Comarch ERP Optima ma być pobierany stan magazynowy, przy czym jego symbol musi istnieć w Comarch ERP Optima oraz określić mapowanie produktów między produktami w magazynie Shoper, a Comarch ERP Optima.

Produkty muszą być powiązane dostępną w tabelą w Comarch Optima (Symbol, nazwa i podstawowy kod kreskowy) oraz w BaseLinker (SKU, Nazwa, ID Produktu oraz EAN)

Ceny rozpoczynają się od 50 zł netto za miesiąc.

Aktualizacja stanów magazynowych z Subiekt GT do sklepu Shoper

Główne zadanie ? Synchronizacja stanów magazynów między wskazanym magazynem z Subiekt GT, a magazynem sklepu platformy Shoper

Wtyczka jest gwarancją optymalizacji procesów i oszczędnością czasu oraz umożliwieniem automatycznej aktualizacji stanów produktów w magazynie Shoper. Każdy użytkownik może dostosować konfigurację działania pod swoje potrzeby. Wszystkie procesy zachodzą w chmurze oraz muszą, aby mogły działać muszą zostać spełnione te same warunki co w poprzednim przypadku.

Ceny rozpoczynają się od 50 zł netto za miesiąc.

Aktualizacje cen z wybranego cennika Subiekt GT do sklepu Shoper

Integracja gwarantuje automatyczną synchronizację kosztów między wskazanym cennikiem z Subiekt GT, a sklepem Shoper oraz umożliwia ich automatyczną aktualizację. Jest to bardzo dobry sposób na przyspieszenie procesów funkcjonowania sklepu internetowego przy zachowaniu odpowiedniej jakości świadczenia usług.

Ceny rozpoczynają się od 50 zł za miesiąc.

Powyższe integracje są możliwe do przetestowania na okres 30 dni za darmo.

Inne integracje

Integracja z systemem Enova365

Odpowiada głównie za wysyłanie towarów ze zdjęciami i ich przypisaniem do grup oraz stanów towarów w magazynów do e-sklepów. Pobiera również z nich zamówienia, po czym je aktualizuje.

Proces przebiega poprzez pobranie zadań synchronizacji oraz przygotowanie danych w postaci XML do wysłania, wywołanie API i przekazanie danych w postaci parametrów kończąc na odebraniu odpowiedzi i utworzeniu lub usunięciu zapisów o powiązaniach.

Integracja z Iluo

Gwarantuje możliwość kolaboracji z nieograniczoną liczbą sklepów, które współpracują z Shoperem oraz indywidualne dostosowanie parametrów, które określają reguły wymiany informacji dla każdego sklepu.

Posiada możliwość integracji produktów, ich wariantów, parametrów kategorii oraz wariantów. Odbywać się może w dwóch kierunkach!

Na podstawie aktualnego stanu bazy ILUO stany magazynowe towarów mogą być uaktualniane w bazie Shoper.

Zapewnia import zamówienia po określonej dacie oraz automatyczny import danych wszystkich lub wybranych kontrahentów w momencie importu zamówienia. Wspiera import informacji o ewoluowaniu zamówienia przy aktualizacji zamówienia przez Shoper. Proponuje również zdefiniowanie algorytmu, który wybiera magazyn dla danej pozycji zamówienia.

Funkcja ILUO Biznes pozwala na przekształcenie zamówienia w dowolny dokument handlowy jak paragon czy fakturę.

Źródło: https://sellintegro.pl/17-shoper

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here